3D CETVEL ISOSKETCH

Isosketch, öğrencilerin güvenini pekiştirerek 3 boyutlu çizim kavramını anlamalarına ve uygulamalarına imkan verir.

İngiltere’de ‘Tasarım ve Teknoloji’ öğrencilerinin resim/taslak yapmalarına yardımcı olmak amacıyla geliştirilen Isosketch, şu anda dünyanın farklı ülkelerinde öğrencilerin gerektiği gibi 3D çizim ve tasarım yapmalarına destek olmaktadır.

3D çizim aracı olan Isosketch, her türlü yetenek seviyesinden kullanıcının kolaylıkla 3 boyutlu çizim yapmasına imkan vermektedir.

İngiltere’de yapılan gözlemlerde, öğrencilerin tasarım çalışmalarına tam konsantrasyon ve pozitif bir yaklaşımla eğilmelerine sağladığı gözlemlenmiştir. Resim yapma yeteneği sınırlı olan öğrencilerde de büyük bir rahatlama, tasarım dersini sevme ve yaratıcılıkta artış gözlemlenmiştir. Doğuştan tasarım yeteneği olan öğrenciler için ise’ Isosketch ile sınır artık gökyüzü.’

Ürünle nasıl çizim yapılacağını adım adım anlatan farklı zorluk seviyesindeki ders videoları mevcut olup, ders öğretmeni derslerde bu videoları kullanarak kolaylıkla 3D çizim tekniğini anlatıp öğrencilere uygulatabilmektedir. Bu videolar sayesinde de Isosketch’i kullanmak için uzman bilgisine ihtiyaç duyulmamaktadır.

Öne çıkan özellikleri

-Ders videoları

-Çalışma kağıtları

-Örnek tasarın galerisi

-Kullanma kolaylığı

-Her yaşa uygunluk

-Her türlü yetenek seviyesine hitap eder.

-Derse katılımı teşvik eder.

-Range Rover ve Jaguar firmalarının ilköğretim seviyesinde araba tasarım yarışmalarında kullanılması

-İngiltere’nin TEOG, Meslek Lisesi ve Üniversiteye giriş sınavları olarak sayılan  AQA, OCR, Edexcel & WJEC GCSE & A-Level exams* sınavlarında kullanımı onaylı.

 

 *Kırılmaz özel malzemeden İngiltere’de üretilmiş.

 

         

MAİL SİPARİŞ : atakan@jelatinegitim.com 

WHATSUP SİPARİŞ: 0533 5164259 

HESAP BİLGİSİ

JELATİN FOTOGRAF VE FİLM PRODÜKSİYON
ATAKAN AZAPLAR
YAPI KREDİ 
ŞUBE: ÇEŞME-GÜNGÖREN 
ŞUBE KODU: 681 
HESAP NO: 69909683
IBAN: TR95 0006 7010 0000 0069 9096 83
 
Not: Toplu siparişlerde indirim uygulanır.